GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
03.06.2005,
dodał:
tm

DrukujWydmynalia 2005

Wydmynalia 2005, 03.06.2005 r.

 20050603-wydmynalia-logotyp.gif

Wydmynalia 2005 zakończone. W piątek 3 czerwca od godz. 17:00 na terenie GWSA miała miejsce niesamowita impreza. Wydmynalia świętowaliśmy na sportowo. Paintball, motodeski, siatkówka, przeciąganie liny to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez studentów i Uczelnię.

Rozpoczęliśmy paintballową Bitwą o Wydmy między studentami zaocznymi i dziennymi. Studenci zaoczni okazali się lepszymi strategami i to oni zdobyli statuetki Wydmynaliów. Niecodzienną atrakcją była walka między studentami a nauczycielami. Pomimo brawurowej akcji Dziekana, odebrania przeciwnikom flagi, drużyna nauczycieli przegrała ze studentami 2:3. Po zakończonych rozgrywkach wszyscy studenci mogli wyrównać porachunki między sobą na polu paintballowym, z czego ochoczo skorzystali.

Ważnym wydarzeniem był Finał Dwójek w Piłkę Siatkową o Puchar Dziekana. Główną nagrodę wygrali Łukasz Czuba i Marcin Różański, a drugie miejsce wywalczyli: Iwona Domalewska i Paweł Woźnicki.

Niespodzianką była super nagroda Kanclerza dla dwóch najbardziej aktywnych studentów i zdobycie największej ilości punktów w czasie Wydmynaliów. Było dużo chętnych do sprawdzenia się we wszystkich konkurencjach. W wyścigu na nartach najlepsza była drużyna składająca się z: Ali Rojek, Oli Wojciechowskiej i Łukasza Czuby. W konkursie rzutów do kosza najwięcej punktów zdobył Kamil Gancarz. Konkurs siłowy odbywał się w dwóch kategoriach, najlepszą kobietą rzucającą piłką lekarską była Iza Pabis, a najsilniejszym mężczyzną okazał się Andrzej Miłkowski. Wszyscy zwycięzcy pierwszych miejsc otrzymali koszulki z logo szkoły.

Najwięcej punktów za aktywność sportową zdobyła Izabela Pabis i to ona wygrała super nagrodę Kanclerza – czek na czesne o wartości 1.000 zł. Drugie miejsce zdobyła Katarzyna Majkowska i wygrała czek na czesne o wartości 500 zł. Brawo dziewczyny!

W czasie Wydmynaliów bawiliśmy się przy muzyce przygotowanej przez Kubę Zabłockiego, vice przewodniczącego Parlamentu Studentów, który na żywo relacjonował imprezę. Dla wszystkich zmęczonych aktywnością sportową Bar Leśny serwował mięso z grilla i zimne piwko.

Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument JPGPlakat Wydmynaliów 200528.08.2008
128kB
dokument JPGHarmonogram Wydmynaliów 200528.08.2008
118kB

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2