GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
10.11.2005,
dodał:
tm

DrukujSesja naukowa „Wybory 2005 - okiem studenta”

Sesja naukowa „Wybory 2005 - okiem studenta”, 10.11.2005 r.

20051110-grafika.jpg

W dniu 10 listopada 2005 r. o godz. 12:00 na terenie Uczelni odbyła się sesja naukowa, pt. "Wybory 2005 - okiem studenta". Sesja została zorganizowana przez Parlament Studentów GWSA przy współpracy Władz Uczelni. W skład komitetu organizacyjnego sesji wchodziły studentki ze studiów dziennych, kierunku socjologia, sem. 3: Magdalena Ernst i Katarzyna Kajnowska.

Jako pierwszy głos zabrał Rektor prof. Waldemar Polak. Powitał on uczestników sesji, która ku radości władz Uczelni, została zorganizowana przez studentów. Tradycją uczelni jest organizowanie sesji naukowych wynikających z różnych okoliczności. Kolejna sesja, która odbędzie się 15 listopada, organizowana jest z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Rektor, w imieniu władz Uczelni, życzył powodzenia i tego, by debata była początkiem dalszych tego typu spotkań. Podczas sesji zostały wygłoszone referaty przez przedstawicieli studentów. Głos zabrali: Mariusz Gołębiewski („Postać Donalda Tuska”), Michał Sych („Wizerunek polityka a wyborcze poparcie”), Natalia Mrozińska („Demokracja urn”), Kuba Zabłocki („Rząd na kredyt zaufania”), Katarzyna Marszałkowska („Lech Kaczyński – sylwetka” ) oraz Sławomir Seta („Studia płatne czy bezpłatne widziane oczami polityków”). Słowo podsumowujące wygłosił mgr Gracjan Cimek.

Na koniec sesji Rektor wraz z Kanclerzem zaprosili na kolejną sesję naukową z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Po sesji studenci bawili się na imprezie integracyjnej w klubie Paradox w Sopocie.

Pliki do pobrania

Archiwum plików
Typ plikuNazwa plikuOpis plikuData dodania lub aktualizacji i rozmiar pliku
Informacja

Wciśnij prawy przycisk myszy na wybranej pozycji i wybierz opcję: "zapisz element (...)"

Bezpłatny program do odczytu plików .pdf. Program należy ściągnąć a następnie zainstalować, postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Najnowsza wersja programu do pobrania ze strony producenta www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

dokument JPGPlakat28.08.2008
92kB

Materiały do pobrania

Archiwum plików

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2