GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
17.03.2005,
dodał:
tm

DrukujŚcianka wspinaczkowa 2005

Ścianka wspinaczkowa, 17.03.2005 r.

17 marca 2005r. studenci I roku studiów dziennych uczestniczyli w nietypowych zajęciach z wychowania fizycznego, zorganizowanych przez mgr Iwonę Wygnał. Zamiast zajęć na sali gimnastycznej grupa studentów próbowała swych sił na największej na Pomorzu profesjonalnej ściance wspinaczkowej w Alfa Centrum w Gdańsku-Przymorzu.

Cennych uwag udzielał instruktor, który omówił pierwszą lekcję wspinania dla początkujących. Studenci zapoznali się z niezbędnym sprzętem do wspinaczki, poznali technikę wiązania węzłów, wspinania po ściance oraz asekuracji podczas zjazdu na linie. Wspinanie na ściance służyło nie tylko świetnej zabawie, ale także doskonaleniu siły, sprawności i umiejętności technicznych. Wszyscy przeżyli fantastyczną przygodę.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2