GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
15.05.2019,
dodał:
tm

DrukujNowe szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych RODO

Gdańska Szkoła Wyższa i Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego "FILAR" zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniach:

  1. Ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie [link]
  2. Ochrona danych osobowych w szkołach i placówkach oświatowych [link]

Szkolenia prowadzone są m.in. przez

  • dr Rafał Płocki – doktor nauk o bezpieczeństwie, absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się tematyką ochrony danych osobowych od strony naukowej i praktycznej. Realizuje zadania badawcze i prowadzi działalność naukową, a także wdraża założenia RODO w praktyce. Ponadto zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla pracowników oraz zajęć dydaktycznych z przedmiotów bezpośrednio związanych z zagadnieniem bezpieczeństwa danych osobowych
  • dr Mirosław Borkowski – doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w prawie medycznym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Zajmuje się bezpieczeństwem zdrowotnym, prawami człowieka, prawem własności intelektualnej i prawem oświatowym

Miejsce i terminy szkoleń

Szkolenia odbywają się w siedzibie Gdańskiej Szkoły Wyższej, 80-875 Gdańsk, ul. Biskupia 24B.
Terminy zajęć i inne informacje organizacyjne dostępne na stronach poszczególnych szkoleń (linki wyżej).

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2