Dziekanat GSW w Tczewie nieczynny do odwołania

Dziekanat GSW w Tczewie jest nieczynny do odwołania. Obsługa kandydatów na studia, studentów oraz wykładowców odbywa się w formie zdalnej. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 696-023-554 lub mailowy: tczew@gsw.gda.pl. Przepraszamy za utrudnienia.

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021

Ze względów epidemiologicznych oraz wypełniając zalecenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 odbędzie się w ograniczonym składzie z zachowaniem reguł sanitarnych. Dla zapewnienia bezpieczeństwa (m.in. dystansu społecznego) w uroczystości wezmą udział przedstawiciele organów uczelni oraz immatrykulowani studenci.

Wykład inauguracyjny pt. Strajk w Stoczni Gdańskiej. Miejsce narodzin "Solidarności" wygłosi dr Jakub Kufel, GSW, ECS Gdańsk.

Harmonogramy zjazdów 2020/2021 sem. zimowy

Na stronach www Uczelni opublikowano harmonogramy zjazdów w roku akademickim 2020/2021 w semestrze zimowym: dla wydziałów w siedzibie GSW w Gdańsku oraz w filii GSW w Tczewie.

Harmonogramy zjazdów dostępne są w menu: "Student / Student zalogowany / Harmonogramy zjazdów" dla studentów zalogowanych.

Egzamin poprawkowy z Termodynamiki

Egzamin poprawkowy z Termodynamiki dla studentów z Tczewa i Gdańska odbędzie się 26 września o godz. 10:00 w siedzibie Uczelni w Gdańsku, w sali B206.

Zaliczenia poprawkowe z Fizyki - prof. Cenian

Zaliczenia poprawkowe z Fizyki dla grup Ip2 i Ip2-e odbędą się:
- 12 września o godz. 14:00 (I termin),
- 19 września  o godz. 14:00 (II termin).

Zaliczenie poprawkowe będzie w formie zadań dostępnych na platformie Moodle.

Egzaminy/zaliczenia u prof. Mirosława Borkowskiego

Studenci, którzy nie zaliczyli przedmiotów prowadzonych przez prof. Mirosława Borkowskiego, proszeni są o zgłoszenie się do wykładowcy telefonicznie lub mailowo w nieprzekraczalnym terminie do 30.09.2020 r. w celu ustalenia warunków zaliczenia przedmiotu.

Strony