GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

data dodania:
14.09.2017,
dodał:
tm

Drukuj Biuro Karier

Kontakt do Biura Karier
Telefony E-mail   Miejsce
58 305 08 12 w.49, 46
58 305 08 89 w.49, 46
58 305 99 71 w.49, 46
58 305 01 69 w.49, 46
biuro.karier@gsw.gda.pl   pokój nr 110

Biuro Karier Gdańskiej Szkoły Wyższej zostało powołane w 2006 roku, poprzedzone przygotowaniem poprzez uczestnictwo w szkoleniach: „Szkolenia, standardy działania, certyfikacja – szansą na rozwój Akademickich Biur Karier w Polsce” realizowanego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich. Promotorem projektu była Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni, natomiast patronem merytorycznym Ogólnopolska Sieć Biur Karier. Następnie uczestnictwo w konferencji: X Jubileuszowe Spotkanie Biur Karier – Doświadczenie i Optymizm, które zaowocowało przystąpieniem do Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier.

Biuro Karier Gdańskiej Szkoły Wyższej realizuje zgodnie z określonymi standardami misje sieci, służy pomocą studentom i absolwentom w skutecznym wejściu i efektywnym funkcjonowaniu na współczesnym rynku pracy.

Biuro Karier zostało utworzone w celu pomocy studentom i absolwentom GSW w wyborze drogi kariery zawodowej, znalezieniu zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i predyspozycjom. Do chwili obecnej skupiamy się na dostarczaniu informacji o rynku pracy i możliwościach kwalifikacji, wyszukiwaniu, klasyfikacji i udostępnianiu ofert pracy, staży oraz praktyk zawodowych. Biuro Karier GSW kieruje również studentów na warsztaty oraz szkolenia, podnoszące jednocześnie kwalifikacje osób w nich uczestniczących. Prowadzimy również rozmowy doradcze pomocne w określaniu predyspozycji zawodowych, jak również w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, również Europass CV.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2