GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

  • Strona główna
  • Skorpion - historia prawdziwa - spotkanie w ramach Studenckiego Koła Naukowego Kryminalistyki i Medycyny Sądowej „Dispecto”
kategoria:
Komunikaty dziekanatu, Koła naukowe, Biblioteka,
data dodania: 
10.05.2019,
dodał:
ab

DrukujSkorpion - historia prawdziwa - spotkanie w ramach Studenckiego Koła Naukowego Kryminalistyki i Medycyny Sądowej „Dispecto”

Skorpion – historia prawdziwa
Studenckie Koło Naukowe Kryminalistyki i Medycyny Sądowej „Dispecto” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych historią seryjnych zabójców na spotkanie z Panem podinspektorem Stefanem Chrzanowskim. Jako szef grupy „Skorpion” tropił Pawła Tuchlina - seryjnego zabójcę z Pomorza działającego bezkarnie przez długich 8 lat. W maju mija 36 lat od chwili zatrzymania Skorpiona oraz 32 lata od dnia, w którym w Gdańsku wykonano ostatnią karę śmierci. Nasz Gość opowie jak było naprawdę.
Spotkanie odbędzie się 16 maja o godz. 17.30 w auli Gdańskiej Szkoły Wyższej.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2