GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 19.07.2019

Znajdujesz sie w:

kategoria:
Pozostałe,
data dodania: 
11.08.2016,
dodał:
tm

DrukujNowa siedziba uczelni - Biskupia Górka

Szanowni Studenci
oraz Pracownicy GSW

Gdańska Szkoła Wyższa z satysfakcją informuje, że starania zmiany siedziby uczelni zostały pomyślnie zakończone. Od początku października siedzibą uczelni będzie zabytkowa reduta koszarowa położona na Biskupiej Górce przy ulicy Biskupiej 24B.

Początkowo wybrana lokalizacja na Przeróbce okazała się być niewłaściwa ze względów przeciwpożarowych.

Budynek nowej siedziby jest trzykondygnacyjny, rozległy z trzema skrzydłami, wyposażony w windę oraz platformę dla wózków inwalidzkich. Jest znakomicie skomunikowany: dojście do przystanku tramwajowego i przystanku SKM "Śródmieście" zajmuje zaledwie kilka minut. Studenci zmotoryzowani będą mieli do dyspozycji duży parking zlokalizowany wewnątrz kampusu uczelni.

W związku z faktem, iż jeszcze do końca września budynek zajmuje inna uczelnia niepubliczna, będziemy się przeprowadzać dopiero od pierwszych dni października. Zjazdy studiów zaocznych zaplanowane na wrzesień odbędą się jeszcze przy ulicy Wydmy, natomiast od połowy października - już w nowej siedzibie. Ponieważ Biblioteka jest spakowana, otwarta będzie po przeprowadzce.
Na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017 zapraszamy serdecznie 15 października 2016 r. w nowej siedzibie uczelni.
Z powodu przeprowadzki, zaplanowaną na 29 września IV międzynarodową konferencję naukową pt. "Globalizacja a regionalna ochrona środowiska", przesuwamy na 19 października, również w nowej siedzibie uczelni.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2