GSW magisterskie inżynierskie licencjackie

GWSA na Facebooku

ostatnia aktualizacja: 14.08.2019

Znajdujesz sie w:

kategoria:
Komunikaty dziekanatu, Koło menedżerskie, Dyplomanci,
data dodania: 
30.10.2013,
dodał:
tm

DrukujKonkurs prac licencjackich

Z przyjemnością informujemy, iż Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku przystępuje do organizacji kolejnej, już X Edycji Konkursu Prac Licencjackich.

Ideą konkursów jest promowanie absolwentów wyższych uczelni z terenu województwa pomorskiego oraz stworzenie im możliwości współpracy z przedsiębiorstwami regionu pomorskiego.

Konkurs poświęcony jest współczesnym problemom ekonomicznym i innowacyjności w gospodarce, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju regionu gdańskiego. Spośród wszystkich prac licencjackich nadesłanych do Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku, Kapituła Konkursowa, gdzie zasiadają profesorowie wyższych uczelni z terenu Trójmiasta, wyłoni te, które będzie można określić mianem innowacyjnych, nieszablonowych i łamiących utarte schematy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i nadsyłania prac licencjackich w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada br. na adres:
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Gdańsku
ul. Długi Targ 46/47
80-830 Gdańsk
z dopiskiem: Konkurs Prac Licencjackich.

Pobierz informator na studia w PDF

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem na studia w Gdańskiej Szkole Wyższej. Wersja książkowa zawsze dostępna jest w dziale rekrutacji.

Pobierz informator

Szybki kontakt

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami! Szybko i rzetelnie uzyskasz informacje o naszej Uczelni, wydarzeniach, planach zajęć, wynikach egzaminów czy zjazdach.

Informacja GSW

Telefon
58 305 08 12
GG
2